Працюємо навіть коли немає світла
ПН - СБ з 9:00 до 19:00 Кожна непарна СБ - вихідний м. Київ, вул. Красноткацька, 42-Е avtobamper@gmail.com
 
     
Приєднуйтесь до нас

Акція!

ЗАМІНА МАСТИЛА В ДВИГУНІ АБО АКПП - 10%

Замовити

Заміна масла в двигуні, АКПП, та ін. технічних рідин

В пошуках де замінити масло в автомобілі? - Приїжджайте до нас. На весь спектр послуг ми завжди намагаємося підтримувати адекватну та актуальну цінову політику, а також кращу якість виконання послуг з ремонту автомобіля.

Ми впевнені, що відвідавши наше СТО у Києві на лівому березі одного разу, ви відчуєте різницю та залишитеся серед наших постійних клієнтів. Приїжджайте! До нас зручно дістатися з таких районів Києва як: Троєщина, м. Лісова, м. Чернігівська, м. Дарниця, м. Лівобережна та ін. Також до нас легко можна дістатися з міста Бровари.

Заміна оливи та тех-рідин найпоширеніша послуга на нашому СТО. Ми проводимо цю процедуру максимально швидко та якісно. А головне, Ви завжди будете впевнені, що ми замінили всі рідини на ті, які Ви надали, оскільки Ви можете бути присутніми при заміні.

заміна оливи в двигуні

Заміна моторної оливи

Заміна моторного мастила та фільтра - одна з найважливіших процедур, технічного обслуговування автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння, щоб двигун Вашого автомобіля прослужив довгий час. Моторне мастило у двигуні авто працює, так само як кров в організмі людини – шляхом постійної циркуляції оливи у двигуні, вся система функціонує рівно та ефективно. Заміна масла і фільтра, що своєчасно проводиться, – гарантія довгого життя двигуна автомобіля та його безперебійної роботи.

Експлуатація автомобіля у місті прирівняна до важкої - мляво поточна пробка вбиває олію так само активно, як бездоріжжя, їзда в горах чи автоспорт. Середні терміни заміни: 5000 – 7000 км для «мінералки» та 10 000 – 12 000 км для «синтетики».

Заміна рідини в автоматичних коробках передач

Нині більшість імпортних автомобілів оснащено автоматичною трансмісією (скорочено АКПП). Переважна більшість автомобілістів відомі переваги АКПП: комфорт, збільшений ресурс роботи двигуна, можливість вибору режиму їзди (спортивний, зимовий).

Багато власників іномарок упевнені в тому, що їхній транспортний засіб працюватиме багато років без істотних збоїв. Зазвичай так і буває при акуратній експлуатації автомобіля. Однак у сучасному ритмі життя автовласники іноді забувають про те, що машині необхідна турбота, контроль за діяльністю всіх її агрегатів, у тому числі автоматичної коробки передач.

У ряді випадків звернення клієнтів зі скаргою на неполадки АКПП складний ремонт не потрібен. Достатньо промити коробку від продуктів зносу та повністю замінити робочу рідину. А виконати цю, нехитру, на перший погляд, операцію звичайними методами неможливо у зв'язку з конструктивними особливостями автоматичних коробок передач.

Технічне обслуговування АКПП необхідне будь-якому автомобілю, навіть якщо в рекомендаціях щодо його експлуатації взагалі не йдеться про заміну трансмісійної рідини.

Рідина в АКПП виконує кілька функцій:

  • передача крутного моменту;
  • змащування;
  • охолодження та промивання

Тому важливо постійно перевіряти рівень рідини в АКПП, оскільки для АКПП погано все і недолив, і перелив рідини, рівень повинен суворо відповідати заданому допуску.

Заміна масла в АКПП

Ніщо не продовжує життя АКПП, ніж своєчасна та ПРАВИЛЬНА заміна рідини в ній. Рідина АКПП повинна бути негайно замінена, якщо вона стала темною або має характерний запах підгорілої рідини.

Змінюють рідину з огляду на експлуатацію авто в наших міських умовах через 25-30 тис.км. Для "автомата" використовується лише спеціальна "масло" (а правильніше назвати рідину) ATF (Automatic Transmission Fluid). На вигляд воно червоного кольору і майже не має запаху. Інше масло використовувати не рекомендується, якщо це не вказано рекомендаціями виробника.

Перевірити рівень рідини можна самостійно. А можна на автосервіс під час технічного обслуговування авто.

Замена масла в АКПП

Заміна рідини у системі охолодження

zamena antifriza

На жаль, про наявність цієї системи згадують лише у критичних ситуаціях. На практиці в кращому випадку, підтримує рівень охолоджувальної рідини, а вимір її щільності - це ідеальний варіант. Однак охолодна рідина і вся система охолодження в цілому заслуговує на більш пильну увагу.

Безпристрасна статистика, на початку всіх поломок автомобіль виводить відмову системи охолодження на четверте місце. Найчастіше хвороба підкрадається поступово: стрілка покажчика температури зрадницьки тремтить біля червоної межі, двигун погано «тягне» тощо. Такі явища загрожують дуже серйозними наслідками, деформацією головки блоку, а то й взагалі заклинювання двигуна з подальшим дорогим ремонтом.

Вихід із ситуації один - система охолодження потребує профілактичного обслуговування. Причому заміна охолоджувальної рідини один раз на два роки, згідно з рекомендаціями довідкових посібників, міра недостатня. Протягом двох років антифриз виробляє ресурс потоку присадок, що містяться в ньому і, безумовно, потребує по

Заміна рідини у гідропідсилювачі руля (ГПР)

Як і у випадку з автоматичною коробкою передач, конструкція ГУР не дозволяє повністю замінити робочу рідину. Звідси маса проблем: загусання рідини в результаті її старіння і «важке» кермо, текти сальників, що знаходяться в контакті зі старою рідиною, що окислилася.

Для покращення результатів заміни, пропонуємо використовувати професійну рідину для очищення гідропідсилювача Wynn's Power Steering Flush, що дозволяє розчинити та підтримувати у зваженому стані бруд та відстої, очищати відкладення з магістралей гідропідсилювача, запобігати забрудненню свіжої оливи залишками відпрацьованого.

Рідина ГПР є олією малої в'язкості зі спеціальними присадками. Його основне призначення – захист усіх деталей гідропідсилювача від корозії та перегріву. Залежно від типу гідропідсилювача виробники рекомендують синтетичні або мінеральні оливи з різними гідравлічними та механічними властивостями, з різними типами присадок. Саме тому навіть така проста процедура, як зміна рідини ГПР, може стати справжньою проблемою для автомобіля та його власника – куплена олія може просто не підійти.

замена жидкости гидроусилителя

Коли слід замінювати рідину в ГПР?


Щоб забезпечити надійну та довготривалу роботу гідропідсилювача керма Вашого авто, фахівці СТО Катрін рекомендують проводити заміну рідини ГПР у наступних випадках:

  • як мінімум раз на 1-2 роки або відповідно до регламенту виробника рідини;
  • погіршення якості олії: зміна кольору, запаху, поява твердих домішок;
  • поява звуку (гулу) при повороті керма. У разі на СТО спочатку проводять діагностику ГПР;
  • після будь-яких робіт з обслуговування ГПР стару рідину краще замінити.

Заміна гальмівної рідини

Під час експлуатації автомобіля відбувається поступове насичення гальмівної рідини водою. Як наслідок падає ефективність гальмування, а також відбувається корозія елементів гальмівної системи. Для цього рекомендується приблизно раз на рік, повністю міняти гальмівну рідину і одночасне «прокачування» гальм.

Скільки коштує заміна гальмівної рідини в Києві

zamena tormoznoy gidkosti

Ціна даної послуги індивідуальна, але в середньому від 400 грн. Точна вартість залежить від марки автомобіля та конкретного типу гальмівної рідини, а також, складності робіт із її заміни.

Заміна гальмівної рідини у нашому СТО у Києві на лівому березі проводиться досвідченими фахівцями. Всі роботи виконуються за регламентом виробника авто.

Для контролю за технічним станом гальмівної системи автомобіля ми рекомендуємо пройти діагностику гальмівної системи. У разі потреби ми здійснимо її якісний ремонт. Також у нас можна замовити таку послугу, як проточування гальмівних дисків.

Заміна масла та тех. рідини - ціни нашого СТО:

Найменування робітЦіна, грн.
Заміна моторної оливи 400
Заміна масла КПП (механіка) від 400
Заміна масла АКПП (автомат, часткова, з заміною фільтра) 2100
Заміна масла АКПП (автомат, повна з заміною фільтра) 3000
Заміна рідини гідропідсилювача 500
Заміна гальмівної рідини, прокачування 650
Заміна масла в редукторі 500
Заміна масла у роздавальній коробці 500
Заміна рідини охолодження двигуна 650
Заправка фреону автокондиціонеру (робота) 650
Чому обирають нас
 

Надаємо повний спектр послуг з обслуговування та ремонту авто будь-яких марок.

 

Професійні інструменти та сучасні технології ремонту

 

Багаторічний досвід роботи наших майстрів та висока кваліфікація

 

Контроль якості виконаних робіт. Увага до деталей. Гарантія на роботи

 

Продуктивне співробітництво. Враховуємо думку та побажання кожного клієнта

Будь-яка форма оплати

Потрібна консультація?
Це безкоштовно!