Працюємо навіть коли немає світла
ПН - СБ з 9:00 до 19:00 Кожна непарна СБ - вихідний м. Київ, вул. Красноткацька, 42-Е avtobamper@gmail.com
 
     
Приєднуйтесь до нас

Акція!

РЕМОНТ ТА ФАРБУВАННЯ ДИСКІВ - 10%

Замовити

Ремонт та покраска легкосплавних (литих) дисків

Покраска дисків

Колісні диски автомобіля в процесі експлуатації, дуже схильні до зносу. Диски часто дряпаються, поверхня тьмяніє, на них часто з'являються сколи, вм'ятини та потертості. Заводська фарба на дисках досить швидко зношується і відлітає, оголені ділянки металу швидко руйнуються від корозії.

Гарні диски дуже прикрашають авто, як і гарне взуття для людини.

Пошкоджені колісні диски значно псують зовнішній вигляд авто.

Навіть найуважніший і найакуратніший автолюбитель, сучасно, помічає як збільшується кількість пошкоджень на дисках автомобіля. Цьому сприяє низька якість доріг як у Києві, так і в Україні.

Однак сьогодні на професійному сервісі можна замовити відновлення дисків автомобіля з будь-якими пошкодженнями. Вартість ремонту та фарбування дисків значно нижча, ніж купівля нових. І сучасна технологія порошкового фарбування дисків має більш стійкі й міцні властивості ніж заводське покриття дисків.

Порошкова покраска дисків

Порошкова покраска – передовий метод отримання захисно-декоративних покриттів. В результаті застосування порошкового фарбування виходить однорідне, міцне, високоякісне покриття із високим захисними властивостями. Нанесення порошкових полімерних покриттів (порошкова покраска) застосовується як альтернатива нанесення рідких лакофарбових матеріалів.

Переваги порошкових покриттів уможливлює їх застосування практично безмежним. Порошкове покриття можна нанести на будь-який виріб, який проводить електричний струм та витримує нагрівання до температури 160-200°С. Великий вибір кольорів, дозволяє пофарбувати диски порошком практично в будь-який колір і зробити диски ексклюзивними.

На СТО "Катрін", фарбування литих дисків порошковою фарбою займає в середньому 3-4 дні. Наша компанія використовує тільки високоякісні матеріали, виконуємо порошкове фарбування точно, згідно технології, тому, замовивши у нас фарбування дисків, Ви отримаєте чудовий результат, і Ваш автомобіль стане ще кращим.

Порошкова покраска дисків ціни

Ціни вказані з попередньою обробкою піскоструменем
Радіус диску Покраска одного легкосплавного диска Покраска чотирьох легкосплавних дисків
13 від 1000 грн. від 5000 грн.
14 від 1000 грн. від 5000 грн.
15 від 1000 грн. від 5000 грн.
16 від 1000 грн. від 5000 грн.
17 від 1000 грн. від 5000 грн.
18 від 1100 грн. від 5500 грн.
19 від 1300 грн. від 6000 грн.
20 від 1300 грн. від 6000 грн.
21 від 1500 грн. від 6500 грн.
22 від 1700 грн. від 7000 грн.

Рихтування дисків ціни:

Радіус Металевий диск Легкосплавний диск
13 від 400 грн. від 600 грн.
14 від 400 грн. від 600 грн.
15 від 400 грн. від 600 грн.
16 від 400 грн. від 800 грн.
17 від 600 грн. від 800 грн.
18   від 800 грн.
19   від 800 грн.
20   від 800 грн.
21   від 800 грн.
     
* У вартість не входить послуга шиномонтажу


Порошкова покраска дисків Київ

Ремонт автомобільних дисків

Ремонт дисків, часто популярна послуга, оскільки наші дороги залишають бажати кращого. Автосервіс "Катрін" обладнаний сучасним технічним обладнанням для ремонту дисків та величезним досвідом роботи фахівців, що дозволяє нам виконувати ремонт легкосплавних дисків. У нас є професійний верстат для рихтування литих та залізних дисків
Тому ремонт литих дисків від «СТО Катрін» є швидким, ефективним та високоякісним.

Виконуючи ремонт дисків – ми керуємося таким критерієм: Робимо роботу як для себе. Адже. надійність дисків автомобіля – це в першу чергу гарантія безпеки на дорозі..

Ремонт дисків потребує індивідуального підходу, і поєднує у собі комбінацію різних технологій, застосування яких залежить від виду пошкодження диска. Наприклад, литі диски не можна вирівнювати за допомогою кувалд, нагрівання та роликів. Тому наша компанія використовує спеціальне обладнання яке дозволяє впливати на диск у тому місці де це потрібно, що дозволяє уникати порушення структури металу внаслідок перегріву металу і розкочування його роликами. Так звана "прокатка дисків" порушує молекулярну структуру металу, що тягне за собою ослаблення литих і кованих дисків, роблячи їх товщину меншою в місцях проходження ролика (яка розрахована заводом виробником) роблячи подальшу експлуатацію не безпечною. Крім того, під час монтажу та демонтажу покришки використовується професійне шиномонтажне обладнання фірми BEISSBART (Німеччина), завдяки чому нанесення пошкодження диску або гумі в процесі шиномонтажу виключено.Професійний ремонт дисків

Чому обирають нас
 

Надаємо повний спектр послуг з обслуговування та ремонту авто будь-яких марок.

 

Професійні інструменти та сучасні технології ремонту

 

Багаторічний досвід роботи наших майстрів та висока кваліфікація

 

Контроль якості виконаних робіт. Увага до деталей. Гарантія на роботи

 

Продуктивне співробітництво. Враховуємо думку та побажання кожного клієнта

Будь-яка форма оплати

Потрібна консультація?
Це безкоштовно!