Працюємо навіть коли немає світла
ПН - СБ з 9:00 до 19:00 Кожна непарна СБ - вихідний м. Київ, вул. Красноткацька, 42-Е avtobamper@gmail.com
 
     
Приєднуйтесь до нас

Акція!

ВСТАНОВЛЕННЯ АВТОСИГНАЛІЗАЦІЇ - 10%

Замовити

Встановлення автосигналізації та протиугінних систем у Києві

04

У наш час встановити автосигналізацію в машину - необхідно кожному власнику як нової машини, так і б/в. Навіть якщо Ваш автомобіль ночує на стоянці або у власному гаражі. Адже автовикрадачі, якщо помітили авто, можуть викрасти його за пару хвилин, коли, наприклад, людина залишила машину і зайшла до магазину.

У нас Ви також можете купити автосигналізацію за низькою ціною.
В цей час крім охоронних властивостей сучасні автосигналізації мають широкий вибір додаткових функцій, таких як автозапуск і прогрів двигуна, відкриття та закриття дверей та вікон, пошук авто на стоянці, повідомлення власника про спрацювання сигналізації та її причину на брелоку або телефон, GPS-модуль для відстеження місця знаходження автомобіля.

Зараз крім охоронних властивостей сучасні автосигналізації володіють широким вибором додаткових функцій, таких як автозапуск і прогрів двигуна, відкриття та закриття дверей та вікон, пошук авто на стоянці, повідомлення власника про спрацювання сигналізації та її причину на брелок або телефон, GPS -модуль для відстеження розташування автомобіля.

Функції такої сигналізації - постановка на охорону, закриття/відкриття дверей з брелока. Під час спрацювання датчиків удару або відкриття дверей включається звукова сирена та світлова сигналізація в авто.

Двосторонні (із зворотним зв'язком) сигналізації - більш сучасний вид сигналізації в брелоку якої знаходиться спеціальний пейджер, на якому Ви можете дізнатися певну інформацію про стан машини (наприклад, чи зачинені двері, чи не спрацював датчик удару та сирена). У деяких сигналах такого типу існує функція автозапуску двигуна (сигналізації з автозапуском). Ця функція дуже зручна для прогрівання двигуна та салону у зимовий час.

GSM і GPS сигналізації - це вже складна охоронна система, яка недавно з'явилася на ринку, але вже встигла завоювати велику популярність. Сигналізація такого рівня може мати окремий автономний або двосторонній модуль.

Якщо у вас виникла складність у виборі типу або моделі сигналізації, тоді зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас з усіх питань, допоможемо підібрати та купити автосигналізацію за найкращою ціною.

Якщо ж ви вже купили автосигналізацію і вам потрібно професійно встановити сигналізацію, телефонуйте або записуйтесь до нас на СТО.

Установка автосигналізації ціна

Найменування робітЦіна, грн.
Діагностика автосигналізації 300
Встановлення односторонньої сигналізації від 2200
Встановлення двосторонньої сигналізації від 2700
Демонтаж сигналізації від 1400
Встановлення сигнальної сигналізації від 2200
Встановлення GPS трекерів від

p>Signal

Чому обирають нас
 

Надаємо повний спектр послуг з обслуговування та ремонту авто будь-яких марок.

 

Професійні інструменти та сучасні технології ремонту

 

Багаторічний досвід роботи наших майстрів та висока кваліфікація

 

Контроль якості виконаних робіт. Увага до деталей. Гарантія на роботи

 

Продуктивне співробітництво. Враховуємо думку та побажання кожного клієнта

Будь-яка форма оплати

Потрібна консультація?
Це безкоштовно!