Працюємо навіть коли немає світла
ПН - СБ з 9:00 до 19:00 Кожна непарна СБ - вихідний м. Київ, вул. Красноткацька, 42-Е avtobamper@gmail.com
 
     
Приєднуйтесь до нас

Акція!

ЛОКАЛЬНЕ ФАРБУВАННЯ ДЕТАЛІ - 10%

Замовити

Локальне фарбування авто

Виконаємо локальне фарбування кузова автомобіля зі 100% потраплянням у колір!

loca paintТехнологія локального фарбування автомобіля постійно вдосконалюється і має свої нюанси та особливості... І якщо, загалом і в цілому, технологія фарбування автомобіля завжди стандартна, то техніка локального фарбування автомобіля - зовсім інша справа, і визначається в індивідуальному порядку, залежно від поставлених завдань та поточного стану лакофарбового покриття автомобіля. Якщо, на перший погляд, локальне фарбування автомобіля для когось здасться справою п'яти хвилин, то насправді все набагато складніше, для того, щоб виконати якісне локальне фарбування автомобіля, необхідно мати спеціальні навички, і звичайно ж великий досвід. В іншому випадку Ви сильно ризикуєте зовнішнім виглядом свого автомобіля.

Як виконується локальне фарбування автомобіля на нашому СТО

Технологія автомобільного фарбування полягає в наявності певних знань, правильному застосуванні необхідних матеріалів, і, звичайно, набраної практики в даному виді робіт. Процес локального фарбування автомобіля на нашому СТО відбувається у два основні етапи, це нанесення бази (фарби) та нанесення лаку. Автомобільна фарба наноситься у два або три шари із проміжною сушкою для схоплювання шару. Правильне нанесення бази в основному залежить від досвіду автомаляра, але є і деякі нюанси, яким варто приділити увагу. Основна проблема, з якою стикаються маляр при фарбуванні автомобіля (в основному сріблясті відтінки), це так званий ефект шагрені, фарба лягає плямою. Проблема полягає в тому, що фарба наноситься нерівномірно і при перекритті одного шару фарби іншим, змінюється відтінок і як наслідок з'являються при фарбуванні або смуги, або плями іншого відтінку. Щоб такого не трапилося, при нанесенні останнього шару фарби маляр підвищує подачу повітря в краскопульті і наносить останній шар фарби шляхом напилу, спостерігаючи, щоб шар фарби напилювався на поверхню поступово. Після нанесення фарби (бази) кузов автомобіля покривається лаком. Лак наносять у два шари із проміжною сушкою. Залежно від ступеня розбавленості лаку і від робочого тиску на краскоопульті, можна прогнозувати і домагатися необхідної шагрені, що особливо необхідно при фарбуванні автомобіля.

Локальна, часткова, точкова фарбування деталей: бампер, крило, двері, капот …

Виконується в тому випадку якщо ушкодження (подряпини, відколи, вм'ятини...) на лакофарбовому покритті ЛКП не більше 10-20% від загальної площі деталі (бампера, двері крила, капота, даху), а решта ЛКП без ушкоджень. У цьому випадку можливо, доцільніше виконати локальне забарвлення деталі таким чином, щоб забарвлене місце не відрізнялося ні кольором, фактурою, шагренню…

*** Також варто відзначити, що при виконанні локального ремонту на автомобілях з типом фарби: ксералики, тришарові, складні в підборі ... фарба наноситься шляхом розпилу, що свідомо підвищує зону ремонту.

Повне фарбування деталі (нове) бампер, крило, двері, капот 

Методика, технологія фарбування нових деталей таких як бампер, крило вимагає певного підходу… Наприклад, новий бампер, залежно від виробника (може бути) оброблений транспортувальним грунтом, його необхідно змивати (зачищати) і наносити пластик праймер або для металевої деталі (двері, крило). , капот ...) епоксидний грунт, і тільки після таких дій наносити наповнювальні грунти, шпаклівку….

*** Також варто зазначити, що при виконанні ремонту на автомобілях з типом фарби: ксералики, тришарові, складні у підборі. Фарба наноситься методом розпилу на сусідні деталі, що свідомо збільшує зону ремонту та вартість..

(Ремонтоване) фарбування деталі бампер, крило, двері, капот

Технологія підготовки деталі до фарбування після пошкодження має також свої особливості. Залежно від ступеня пошкодження деталі (сколі, тріщини, розриви, вм'ятини, царапіни…) оцінюється після візуального огляду та визначення додаткових можливих робіт (пайка, відновлення пластику, рихтування, витяжки, зварювального). роботам ...) деталь необхідно підготувати абразивними матеріалами зачистити й тільки після цього виконувати роботи пов'язані підготовкою до фарбування.

***Також варто відзначити, що при виконанні ремонту на автомобілях з типом фарби: ксералики, тришарові, складні в підборі….

<h2Ціни на локальне фарбування авто

Найменування робітЦіна, грн.
Локальне фарбування однієї деталі (крило, бампер, капот, двері, поріг)  2900

Зазвичай, точна вартість локального фарбування індивідуальна, оскільки залежить від ступеня пошкодження.

Точну вартість локального фарбування авто ми назвемо після огляду пошкоджень.

Попередньо можете дізнатися подробиці зателефонувавши нам, або напишіть нам на вайбер.

 
Чому обирають нас
 

Надаємо повний спектр послуг з обслуговування та ремонту авто будь-яких марок.

 

Професійні інструменти та сучасні технології ремонту

 

Багаторічний досвід роботи наших майстрів та висока кваліфікація

 

Контроль якості виконаних робіт. Увага до деталей. Гарантія на роботи

 

Продуктивне співробітництво. Враховуємо думку та побажання кожного клієнта

Будь-яка форма оплати

Потрібна консультація?
Це безкоштовно!