Працюємо навіть коли немає світла
ПН - СБ з 9:00 до 19:00 Кожна непарна СБ - вихідний м. Київ, вул. Красноткацька, 42-Е avtobamper@gmail.com
 
     
Приєднуйтесь до нас

Акція!

ДІАГНОСТИКА ТА РЕМОНТ АКПП - 10%

Замовити

Діагностика та ремонт механічної (МКПП) та автоматичної (АКПП) коробки перемикання передач

Автомобільна коробка перемикання передач (КПП) – важливий вузол автомобіля, який забезпечує його рух. Повна або часткова несправність МКПП є великою проблемою автомобіліста, оскільки вихід з ладу трансмісії робить авто непридатним для експлуатації.

Своєчасне та грамотне техобслуговування коробки автомат може суттєво продовжити ресурс роботи коробки перемикання передач автомобіля. Нам відомі випадки, коли за належного обслуговування АКПП прослужила без поломок понад 400 000 км. Вигода кваліфікованого догляду за автоматичною коробкою очевидна. Своєчасна та професійна заміна олії в АКПП - дозволить продовжити термін служби коробки щонайменше вдвічі!

Діагностика АКПП у Києві

Якщо трансмісія Вашого автомобіля почала працювати з відхиленнями, наприклад з'явився шум або стукіт при роботі "автомата", з'явилося повідомлення про помилку трансмісії на контрольних приладах, швидкості перемикаються з ривками, або з'явилися ще якісь відхилення в роботі АКПП, то Вам потрібна термінова діагностика коробки передач. І чим швидше буде знайдено причину несправності, тим менш витратним буде ремонт АКПП

Види діагностики АКПП

комп'ютерна діагностика АКПП

Комп'ютерна (електронна діагностика) АКПП

Комп'ютерна діагностика АКПП здійснюється за допомогою підключення спеціального сканера до електронного блоку керування (ЕБУ) автомобіля. Зчитуються різні показники тиску, помилки системи та аналізується робота датчиків. На підставі такої діагностики можна виявити деякі несправності АКПП без зняття та розбирання коробки. Вартість комп'ютерної діагностики АКПП є цілком невисокою.

Механічна діагностика коробки передач.

Така діагностика виконується кваліфікованим спеціалістом на СТО з використанням підйомника. Майстер проводить візуальний огляд коробки на наявність протікань олії, цілісності корпусу, прокладок та сальників. Потім перевіряється стан масла трансмісійної рідини, при цьому майстер враховує колір, запах та рівень рідини в коробці.

Діагностика АКПП на стенді
Діагностика АКПП у тест драйві

Діагностика АКПП тестдрайвом

Така діагностика виконується під час короткої поїздки фахівця в автомобілі. Тут робота коробки перевіряється у всіх режимах роботи та положеннях селектора АКПП. Така діагностика дозволяє виявити сторонні шуми, ривки чи провали у роботі коробки. Досвідчений фахівець на підставі наявності перерахованого вище і характеру роботи АКПП може зробити висновки про можливу несправність трансмісії.

Ремонт АКПП, DSG, Варіатора (CVT) у Києві з гарантією. 

Автосервіс СТО «Катрін» виконує повний спектр послуг з діагностики, обслуговування та ремонту автоматичних коробок перемикання передач (АКПП) у Києві будь-яких марок авто. Фахівці нашої компанії з легкістю виконають налагодження та відновлення окремих складових компонентів коробки перемикання передач, таких як варіатори та гідротрансформатори. Ремонт АКПП у Києві у нас на СТО виконується лише відповідно до технічних нормативів та вимог виробників автомобілів. У нас в арсеналі є все необхідне професійне обладнання та сучасні інструменти для точної діагностики та якісного ремонту коробки передач. Наші досвідчені майстри готові виконати безкоштовну діагностику, щоб з точністю визначити будь-які неполадки чи заводські дефекти КПП усіх найпоширеніших марок авто. Ми маємо можливість запропонувати оптимальне рішення для усунення поломки коробки будь-якої складності. Ми працюємо безпосередньо з найкращими постачальниками запчастин, тому навіть складний ремонт, що вимагає заміни багатьох деталей автоматичної коробки передач, ми зможемо виконати за найлояльнішою ціною.

Ремонт АКПП проходить у кілька етапів:

  • Приймання — початкова діагностика та тест-драйв. Ми визначаємо точну поломку трансмісії за результатами тест-драйву, механічної та електронної діагностики;
  • Зняття коробки в точній відповідності до технологічної карти виробника авто;
  • Ретельне миття агрегату за допомогою спец. коштів;
  • Промивання системи охолодження АКПП;
  • Розбірка, дефектування, ремонт, складання АКПП;
  • Електронна адаптація;
  • Вихідна діагностика (тест-драйв у всіх режимах з перевіркою всіх параметрів).

remont akpp

Ціни на ремонт АКПП

Вартість капітального ремонту автоматичної коробки зазвичай обходиться не дешево. Ціна на ремонт АКПП залежить також і від марки автомобіля, складності розбирання самого вузла, а також наявності таких вузлів, які не піддаються ремонту, а вимагають повну заміну.

Тому всі ціни розраховуються індивідуально, а для порівняння нашої цінової політики середні ціни на деякі види робіт з ремонту та обслуговування АКПП вказані на нашому сайті.

Найменування робітЦіна, грн.
Діагностика трансмісії комп'ютерна від 400
Ремонт АКПП + зняття/встановлення від 8000
Капітальний ремонт АКПП від; 18000
Доливши масла АКПП від 600
Заміна масла АКПП(автомат, часткова, із заміною фільтра) 2100
Заміна масла АКПП(автомат, повна із заміною фільтра) 3000
Дефектування АКПП (на знятому агрегаті) від 800
Заміна гідроблоку від 8500
Заміна гідротрансформатора від 3100
Заміна сальників АКПП від 850
Заміна соленоїда АКПП від 8500
Заміна фільтра АКПП від 650
Зняття/Встановлення АКПП від 3500
 
Чому обирають нас
 

Надаємо повний спектр послуг з обслуговування та ремонту авто будь-яких марок.

 

Професійні інструменти та сучасні технології ремонту

 

Багаторічний досвід роботи наших майстрів та висока кваліфікація

 

Контроль якості виконаних робіт. Увага до деталей. Гарантія на роботи

 

Продуктивне співробітництво. Враховуємо думку та побажання кожного клієнта

Будь-яка форма оплати

Потрібна консультація?
Це безкоштовно!