Працюємо навіть коли немає світла
ПН - СБ з 9:00 до 19:00 Кожна непарна СБ - вихідний м. Київ, вул. Красноткацька, 42-Е avtobamper@gmail.com
 
     
Приєднуйтесь до нас

Акція!

ВІДНОВЛЕННЯ ГЕОМЕТРІЇ КУЗОВА - 10%

Замовити

Кузовний ремонт авто в Києві

Професійний кузовний ремонт (відновлення геометрії, рихтування, зварювання, фарбування), відновлення авто після ДТП

 

kuzovnoi remont

Кузовний ремонт авто - досить складний технологічний процес, довіряти який потрібно лише висококваліфікованим фахівцям, які мають у своєму арсеналі спеціальні професійні інструменти, знання та навички. Ремонт кузова авто умовно можна поділити на: простий та складний. Найбільш витратним є складний кузовний ремонт, ціни на який завжди значні через велику кількість етапів робіт і витратних матеріалів. Прикладом складного ремонту кузова можна назвати відновлення автомобіля після важкої аварії. Такий ремонт кузова включає наступні послідовно виконувані етапи робіт: розбирання автомобіля, виправлення геометрії кузова, рихтування елементів і деталей кузова, заміна вузлів та агрегатів, зварювальні роботи, підготовка кузова до фарбування, фарбування кузова, полірування кузова та збирання автомобіля. Ціни на кузовний ремонт такого плану завжди прораховуються індивідуально.

Менш витратним зазвичай є дрібний або частковий ремонт кузова. Але тут теж етапи робіт різноманітні, залежно від пошкоджень та моделі авто. Буває невелику пологі вм'ятину легко і швидко можна усунути за допомогою послуги видалення вм'ятин без фарбування. Але буває, при більш серйозних пошкодженнях або корозії, необхідне зварювання кузова, заміна деталі кузова або рихтування кузова, що супроводжується частковим розбиранням, локальним фарбуванням та збиранням авто.

Вартість такого ремонту кузова прораховується індивідуально.

Ремонт кузова після ДТП - які ж основні етапи проведення?

  • Дефектування. Спочатку майстер здійснює повну перевірку пошкоджень кузова, внаслідок якої складається список деталей, що підлягають заміні чи ремонту. Якщо пошкодження елементів кузова автомобіля виникли після ДТП, здійснюється перевірка геометрії кузова. У випадку навіть незначної аварії не виключено зміщення складових і несучих частин конструкції.
  • Розбірка авто. Далі виконується повне або часткове розбирання деталей кузова.
  • Ремонтні роботи. Потім фахівці виконують кузовні роботи, це зварювальні роботи, рихтування деталей кузова, видалення вм'ятин, розтяжка та стяжка пошкоджених елементів конструкції кузова. Відновлення геометрії кузова – дуже складний та відповідальний процес, помилки в якому просто не допустимі. Фахівцями кузовного цеху враховуються всі заводські розміри та контрольні точки конкретно для кожної моделі авто. Витяжка лонжеронів та інших "несучих" конструкцій кузова по трьох площинах, вимагає застосування спеціального обладнання такого як стапель. Відновлення геометрії авто на стапелі дозволяє виправити кузов автомобіля до нормативних параметрів. Після закінчення кузовних робіт майстер проводить ретельний контроль усіх швів та зазорів. І тільки коли вся робота відповідає нормам, фахівці приступають до наступного етапу робіт.
  • Підготовка кузова до фарбування. Підготовка авто до фарбування виконується з дотриманням технологічних норм. При підготовці кузова до фарбування, вся поверхня, що фарбується шліфується, при необхідності, наносяться вирівнюючі шари шпаклівки, яка згодом знову шліфується. Потім, поверхня кузова грунтується спеціальним грунтом, що підвищує адгезію і захищає від корозії. Далі знову проводиться контроль поверхні. Тільки після ретельної перевірки поверхні кузова визначається готовність авто до фарбування.
  • Фарбування кузова. Далі спеціаліст автомаляр робить фарбування кузова, попередньо підібравши точний колірний відтінок фарби. Фарбування авто виконується в спеціальній камері для фарбування, в якій забезпечується оптимальний температурний режим, вентиляція і фільтрація від частинок пилу. Також, для забезпечення ідеального результату фарбування часто потрібне полірування кузова. У нас на СТО є все необхідне для цього виду робіт
  • Складання автомобіля та супутні роботи. Після того як лакофарбове покриття остаточно затвердіє, автомобіль надходить на складання деталей. Також у нас на СТО можуть бути виконані такі роботи як професійне полірування кузова з нанесенням захисного покриття, антикорозійна обробка автомобіля, хімчистка та миття, а також встановлення додаткового обладнання.

Наші ціни на кузовний ремонт

Найменування робітЦіна, грн.
Підготування переднього підсилювача бампера від 600
Підготування капоту від 1100
Підготування переднього крила від 1100
Підготування заднього крила від 1500
Підготування передніх дверей від 1500
Підготування задніх дверей від 1500
Підготування кришки багажника від 1500
Підготування порогів від 1800
Підготування даху від 1800
Заміна передньої панелі від 2700
Заміна переднього крила від 300
Заміна фільонки даху від 3000
Заміна задньої панелі від 4080
Витягнути бічну стійку від 1500

Важливо! Ремонт кузова авто вимагає відновлення антикорозійного захисту. Для цієї мети застосовують антикорозійне покриття, яке наноситься перед фарбуванням. Замовити антикорозійну обробку кузова можна також у нас на СТО в Києві. Ця послуга виконується за допомогою найсучасніших матеріалів та інструментів нашими сертифікованими фахівцями, що дозволяє нам гарантувати якість кузовного ремонту та збереження кузова авто на багато років.

Відновлення геометрії кузова - відповідальна робота

Відновлення геометрії кузова до заводських параметрів - досить складний процес, що потребує певних знань, досвіду та спеціальних інструментів.

Увага! Довіряйте відновлення геометрії автомобіля тільки професіоналам, які несуть відповідальність за результат. Навіть невелика помилка при вирівнюванні несучих конструкцій кузова, може спричинити дуже серйозні наслідки. Відновлення лонжеронів, рами позашляховиків і несучі силові елементи кузова має бути виконане в точній відповідності норм і стандартів автовиробника. При питанні: - де відновити геометрію кузова авто, відповідь одна - тільки на професійному сервісі!

Ми приймаємо в ремонт та відновлюємо не тільки локальні пошкодження, але й виконуємо складні кузовні роботи із замовленням та заміною запчастин, нових деталей кузова, відновленням геометрії кузова та подальшим фарбуванням деталі повністю та локально, підбором фарби DYNA, ремонтом бамперів, виробів з скловолокна, рихтування кузова та багато іншого.

Так виглядає складний ремонт кузова з рихтуванням та заміною деталі кузова.

 
Чому обирають нас
 

Надаємо повний спектр послуг з обслуговування та ремонту авто будь-яких марок.

 

Професійні інструменти та сучасні технології ремонту

 

Багаторічний досвід роботи наших майстрів та висока кваліфікація

 

Контроль якості виконаних робіт. Увага до деталей. Гарантія на роботи

 

Продуктивне співробітництво. Враховуємо думку та побажання кожного клієнта

Будь-яка форма оплати

Потрібна консультація?
Це безкоштовно!